Pavel Páv

Event Manager

Sport a volnočasové aktivity mne doprovázejí takřka celý život. Chodil jsem na sportovní gymnázium v Pardubicích, jezdil jsem na rychlostní kanoi a vodáckému sportu se věnuji do dnes.

Jezdím na dračí lodi, raftu, nebo třeba na paddleboardu. Vysokou školu jsem si zvolil také se sportovním zaměřením, absolvoval jsem obor sportovní management na UHK, kde jsem svoji vášeň v outdoorové aktivity prohluboval. Začal jsem s lezením, nebo třeba lukostřelbou.

Organizování sportovních akcí mne vždycky bavilo, a tak práce v eventovém oddělení pro společnost MultiSport je v podstatě můj splněný sen.

Pavla Vráželová

Event Team Leader

Vystudovala jsem Fakultu sportovních studií v Brně, obor Animátor sportovních aktivit a Kondiční trenér. Od malička jsem se věnovala basketbalu a plavání. Sport se stal mojí vášní, která mi dává hnací motor do života. Po škole bylo mým velkým snem pracovat v oboru a ten se mi splnil. Od roku 2012 působím jako osobní trenérka a lektorka sálových lekcí.

Práce v MultiSportu mi dala možnost skloubit příjemné s užitečným a dále se rozvíjet.

Petr Pšenička

Event Team Leader

Sportům se věnuji od dětství. Na základní škole jsem hrál fotbal za Aritmu Praha a poté jsem si našel svou nynější vášeň - ragby, které hraji za ragbyový tým Sparty. Mezi mé další oblíbené sportovní aktivity patří silový trénink, cykloturistika a túry po horách.

Kateřina Marešová

Event Coordinator

Vzhledem k práci mých rodičů jsem sportem žila od mala. Prošla jsem si mnoho sporty od kolektivních po individuální, až mě vítr zavál k lyžování. Moje láska k přírodě a horám mi vydržela do dnešní doby, kdy nejraději trávím volný čas na procházkách po horách. Po ukončení vysoké školy v Liberci jsem se vydala poznávat hory do Kanady. Když jsem se vracela zpět, neměla jsem ponětí, co budu dělat, ale náhoda mi do cesty přivedla Multisport, který mi splnil všechny mé tajné sny o budoucím zaměstnání.

Adam Růžek

Event Coordinator

Vztah ke sportu mám již od útlého dětství. Od koketování s fotbalem a taekwondem jsem se na základní škole dostal k florbalu a v současnosti hraji již svou devátou Superligovou sezónu. Současně s florbalem jsem hrál pět let tenis, a tak mám velice kladný vztah i k raketovým sportům. Mimo sport mne zajímá zdravý životní styl a výživa.
Jsem absolventem dvouoboru Tělesná výchova a Výchova ke zdraví na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, certifikovaným trenérem Fitness, certifikovaným masérem a instruktorem lyžování.
Práce v Multisportu mi umožňuje realizovat se v oblastech, které mě baví a naplňují.

Kristýna Rybovičová

Event Coordinator

Už od malička jsem se neustále motala v kuchyni a myslím, že už tady se zrodil můj zájem o dobré jídlo, který pak vedl k mému největšímu koníčku – vaření a zdravé výživě. V té se chci jako výživový poradce neustále vzdělávat a posouvat dál. Náš tým mě také hodně motivuje k pohybu. Ráda si ráda zajdu zacvičit do fitka, postupně se seznamuji s jógou a nedávno jsem propadla lyžování.

Karolína Kutílková

Event & Marketing Specialist

Jako všichni rodiče, i moji ve mě chtěli najít nějaký talent pro něco - cokoliv. Od gymnastiky, přes hudební vzdělání až k raketovým sportům. Tenisové lekce se ukázaly jako nejlepší volba. Přidala jsem lásku k lyžování a cyklistice a tyto směry přetrvaly až do dnešních dnů. Navíc jsme k nim ještě zařadila návštěvy fitness a skupinových lekcí.

Do MultiSportu mě zavála před 6 lety náhoda a jsem tomu ráda. Nabízí mi pestrou práci plnou sportu a zajímavých setkání, která mě naplňuje a zároveň mi umožnuje se věnovat mým oblíbeným aktivitám.

Jana Jakušev Šrýtrová

Mateřská dovolená 🙂

Sport mě díky podpoře rodičů provází od malička. Začínala jsem s gymnastikou, baletem a aerobikem. Všechny tyto základy jsem zúročila ve sportu zvaném cheerleading. Provázel mě deseti sportovními sezónami u významných sportovních klubů a institucí (např. česká hokejová extraliga, česká volejbalová extraliga). Nyní jsem certifikovaným instruktorem jógy, SM systému, kompenzačních cvičení a tance. Práce v MultiSportu mi dovoluje propojit mé koníčky s prací ve skvělé partě lidí, kteří sportem také žijí.

Ivana Mrkvičková

Mateřská dovolená 🙂

Svou sportovní dráhu jsem na základní škole započala tancem. Během školních let jsem se protančila do soutěžích formací street dance a dále pokračovala k cheerleaderingu pro extraligové hokejové týmy. Jsem certifikovaný funkční trenér se zdravotním zaměřením a své dovednosti si stále zdokonaluji na různých školeních a workshopech. Jsem nadšenec do zkoušení nových aktivit a sportů, a tak chvilku neposedím.