Pohyb a relaxace

Tradičně netradiční teambulding

Týmová spolupráce, komunikace, společné překonávání překážek a hlavně zábava. To vše je možné rozvíjet v rámci teambuildingu. Smyslem je stmelení pracovního kolektivu, navazování osobních vztahů a také rozvoj jejich osobnosti zaměstnanců.

Firemní teambuilding nabízí vzdělávání v podobě zážitku. Zábavnou formou edukuje, posiluje vzájemnou důvěru, týmovou komunikaci a pomáhá zaměstnancům poznat se v prostředí jiném než pracovním. Při teambuildingových aktivitách společně hledáme řešení netradičních úkolů a překonáváme výzvy.

MultiSport je tím pravým

V rámci teambuildingu s MultiSportem je možné využít mnoho zajímavých aktivit, při kterých se budou zaměstnanci bavit a zažijí nezapomenutelný den. Eventy jsou sestaveny tak, aby prověřily dovednosti účastníků, jako jsou logika, zručnost, bystrost, inteligence nebo práce v týmu. Celodenní tematické programy na míru, sportovní turnaje, logické hry nebo adrenalinové zážitky jsou tím pravým.

Celý teambuilding pro vás naplánujeme, a to od hledání vhodného místa konání přes zdravý catering až po ceny pro vítěze a dopravu zpět domů. Náš tým zkušených „evenťáků“, lektorů i brigádníků se o vás kompletně postará, zábava už jen na vás. 😊

A na co se můžete s námi těšit?

Příkladem aktivity, kterou si užije každý, je kin-ball. Hra, která je původem z Kanady, si u nás v MultiSportu rychle našla své fanoušky, a to mimo jiné kvůli tomu, že nevyžaduje žádnou speciální přípravu a hrát může opravdu každý. Kromě rychlosti a obratnosti prověří také vaše taktické týmové schopnosti.

„Multidesetiboj“ je naše specialita – pro účastníky připravíme souboj, který netradičním způsobem poměří síly soutěžích. Skok do dálky či běh na 1500 m nečekejte, dovednosti prověříme týmově i jednotlivě ve všech možných oblastech a o zážitky určitě nouze nebude.

Na multisporťácké teambuildingy budou zaměstnanci nejen dlouho vzpomínat, ale naučí se nové dovednosti, upevní vztahy na pracovišti a zvýší svou pracovní výkonnost. Ať už chystáte program pro desetičlenný tým nebo rovnou celou společnost s tisícem zaměstnanců, jsme ti praví. Chystáte se také pořádat teambulding? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu events@multisport.cz.

V příštím povídání si představíme několik zajímavých teambuildingových aktivit, které by mohly být tím pravým programem při pořádání nejen letních firemních akcí.