Co říkají naši klienti

“Ráda bych poděkovala za pomoc a především přípravu našeho Dne zdraví na Letišti Praha. Pro všechny naše zaměstnance šlo o nesmírně příjemný den, ať už se účastnili kteréhokoliv workshopu nebo aktivity. Lidé z MultiSportu byli úžasní. Díky za profesionálně odvedenou práci.”

Květa KočováČeský Aeroholding

“Děkuji Vám za přání a především za skvělou spolupráci v uplynulém roce, díky které se nám společně podařilo připravit nevšední zážitky pro stovky našich kolegů. O příznivém ohlasu na centrále jsme byli přesvědčeni už předem, ale úspěchu inovovaného pojetí Dnů zdraví a sportu na prodejnách si nesmírně ceníme.”

Ivana DufkováAHOLD Czech Republic

“Děkuji za krásný plakátek, kolegyním se cvičení moc líbilo a opravdu je škoda, že nepřišlo víc lidí. Snad to bude při příští akci lepší. Tato akce byla třetí, kterou jste nám uspořádali, a všechny měly opravdu vysokou úroveň a příjemné lektorky/trenérky.”

Ivana ŠelmátováCourtyard by Marriott

“Spolupráce s MultiSportem není v Notinu novinkou, už několik let mají naši zaměstnanci možnost využívat MultiSport kartu - je to bez nadsázky náš nejoblíbenější a nejžádanější benefit. I proto jsme se rozhodli zrealizovat Sport Day Notino právě spolu s týmem MultiSportu a nakonec se ukázalo, že to opět byla super volba. Vše od úvodních schůzek až po realizaci a zpětnou vazbu od cca 100 účastníků z řad kolegů proběhlo na jedničku.”

Kateřina PojerováNotino

“V současné době přišla možnost workshopu na téma Den zdraví opravdu vhod.
Na prvním workshopu byla účast spíše nižší, ale po referencích kolegů byl druhý workshop zaplněn na 100% a ještě se nám pár zájemců nevešlo do kapacity kurzu.
Rychle se množily dotazy na další takové kurzy a těšíme se už nyní, až vybereme téma a dojednáme se společností MultiSport další termíny pro rok 2021.
Nabídka je zajímavá a poučná a každý si své zajímavé téma jistě vybere.
Celou on-line "výuku" doprovázela prezentace a hlavně úžasná lektorka. Milá, lidská, pozitivní a zapálená pro dané téma. Na konci zodpovídala všetečné dotazy a rozhodně nás navnadila k dalším takto stráveným chvílím.
Děkujeme!”

Petra SlaninováNordic Telecom

“Předem Vám chci moc poděkovat za zaslané fotografie z akce Dne zdraví v Plzni ze dne 3. 5. 2017. Zaměstnanci, kteří se akce zúčastnili, byli moc nadšeni. Jak náplní, tak výbornou organizací a příjemnými lektory/lektorkami.”

Lucie LongaverováCA Technologies

“Sportovní den, který jsme uspořádali společně s MultiSportem byl skvělou akcí plnou zábavy pro všechny zúčastněné. Oceňuji především profesionalitu a velice dobrou a příjemnou komunikaci hlavního koordinátora a ochotu všech ostatních zaměstnanců MultiSportu vypomoci, když se vyskytl nenadálý problém. Všechny sportovní aktivity byly vybrány s citem a bylo jich tak akorát. Pro dospělé byl nejzábavnější asi kin-ball a děti (a nejen ty) si skvěle užily obrovské bublifuky.”

Lucie MacákováGEFCO ČESKÁ REPUBLIKA

“Děkujeme moc za bezvadné dopoledne, které jste nám připravili. Všechno bylo profesionální, na vysoké úrovni, kolegové byli nadšení - všude zněl smích, moc se to povedlo. A dneska celý den chodí postupně různé zprávy, jak se to strašně líbilo!”

Zdenka BellingerováAlbatros Media a.s.

“Chtěla bych Vám i Vašim kolegyním a kolegovi ještě touto cestou moc poděkovat za skvělou spolupráci během naší MDŽ akce, akce se velice vydařila a všechny kolegyně byly moc spokojené! 🙂

Děkuji a těšíme se na příští spolupráci 🙂.”

Ing. Lenka NěmcováHavel & Partners

“Děkujeme za organizaci Dne zdraví stejně jako minulý rok. Organizace z Vaší strany byla super, vše proběhlo bez komplikací.”

Ludmila ŠafrnáGlobus ČR, k.s.

“Velmi perfektně zpracovaný webinář na téma „Jak číst etikety“ a velmi přínosný pro naše zdraví a zdraví našich blízkých. Lektorka téma podává zábavnou a zajímavou formou.”

Claudie EndtováPlzeňský Prazdroj, a. s.

“Bohužel se nemůžeme potkávat osobně, ale i přes to jsme chtěli pro zaměstnance najít cestu, jak i v této době podpořit aktivní životní styl. S tím nám pomohl MultiSport a jejich online workshopy.”

Mgr. Iva TrnkováPenny Market s.r.o.

“V rámci několikaleté a vždy příjemné spolupráce jsme v loňském roce využili jednu z dalších služeb Multisport – Online Events. Využili jsme ji jako zpestření a mimopracovní aktivitu pro naše zaměstnance, která jim zároveň přinese zajímavé informace a tipy pro zdravý životní styl. Díky velmi pozitivním ohlasům, kde si zaměstnanci si chválí interaktivitu a osobní přínos, plánujeme s tímto novým konceptem pokračovat a objevovat další nabídky Multisportu.”

Nikol PecháčkováPhilips Česká republika s.r.o

DALŠÍ SPOKOJENÍ KLIENTI

VYBRANÍ PARTNEŘI

Rádi pomůžeme i Vám uspořádat event, o kterém si budou Vaši zaměstnanci vyprávět.

Kontaktujte nás