Novinky

Den zdraví může být i ve vaší firmě

Péče o zaměstnance je v dnešní době velmi ceněný benefit. Zajistit příjemné pracovní prostředí, mít kolektiv, ve kterém bude radost pracovat, dobrá dostupnost od bydliště. Co ale dalšího pro zaměstnance udělat a jak jim zpříjemnit den? Zajistěte jim den zdraví! Co to pro vás znamená a jak takový den vypadá, vám rádi přiblížíme.

Ráno můžete začít lekcí jógy nebo během v přilehlém parku. S kolegy tak nastartujete den, jak se má. Pokračovat můžete zdravou snídaní od naší kolegyně Kristýnky, která vám dodá energii na zbytek dne. To je jasná volba.

Během dne je pak možné zařadit cvičební lekce nebo odborné workshopy. Cvičební lekce, stejně jako ve vašem oblíbeném fitness, jsou různorodé a nudit se u nich rozhodně nebudete. Workshopy potom nabízí široký záběr témat týkajících se zdravého pohybu, stravování i well- beingu.

A jaké aktivity jsou nežádanější? Mezi nejoblíbenější aktivity, které s námi můžete zažít, patří měření skladby těla, konzultace s fyzioterapeuty nebo masáže. Při těchto aktivitách se vám budeme věnovat individuálně a se vší péčí celý den.

S námi běží vše jako po drátkách. Přesně víte, kdy jakou aktivitu navštívit, a tak si můžete den naplánovat podle sebe. Zakládáme si na osobním přístupu, lekce probíhají v malých skupinách, se zaměřením na požadavky a přání účastníků. Neformální atmosféra tak umožňuje klást individuální dotazy. Každý si tak odnese to, co ho zajímá nejvíce.

Naše velká flexibilita zajišťuje, že můžeme dny zdraví pořádat přímo u vás v prostorách firmy a bez starostí. Organizaci můžete nechat na našem týmu, který se postará o vše, od materiálního zabezpečení přes lektory až po realizaci akce.

Dny zdraví děláme s radostí a těší nás, když si z nich zaměstnanci odnášejí poznatky, které jim pomůžou ke spokojenosti v pracovním i soukromém životě.

Pokud byste rádi ve své firmě také takový den zažili, není nic jednoduššího než se na nás obrátit na events@multisport.cz. S námi se budou vaši zaměstnanci cítit lépe!